Святіший Отець до молоді: ми перебуваємо у небезпеці, ставайте будівничими миру!

Святіший Отець до молоді: ми перебуваємо у небезпеці, ставайте будівничими миру!

Зустрічаючись із молодими паломниками з Бельгії, Папа Франциск закликав їх свідчити в цей період пітьми, який переживає світ, «красу любові, життя разом, братерства і солідарності».

Про це пише Vatican News.

«Зростаючи в діалозі з похилими віком, можемо сформувати стійку особистість для щоденної боротьби, бо вони, крім цього, передають нам віру та свої релігійні переконання», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у понеділок, 10 жовтня 2022 р., з молодими паломниками з Бельгії. Він підкреслив, що одна з битв, яку ми повинні вести, є битва за мир.

«Як ви добре знаєте, ми переживаємо важкий період для людства, яке перебуває у великій небезпеці, – підкреслив Святіший Отець. – Це правда: ми у великій небезпеці. Тому кажу вам: будьте будівничими миру навколо себе та всередині себе, амбасадорами миру, щоби світ наново відкрив красу любові, життя разом, братерства та солідарності».

Приймаючи молодих паломників з Бельгії, Папа Франциск висловив захоплення відважністю їхньої віри та їхнім християнським свідченням «у суспільстві, що, як ми знаємо, стає дедалі більше секуляризованим». «Це прекрасно бачити молодь вашого віку, готову посвятитися проектам євангелізації та жити серед щоденних турбот Христовим посланням. Ви є не лише майбутнім Церкви, ні, не лише цим, але, насамперед, теперішнім; вона потребує вас, бо Церква є молодою, воно потребує вашої великодушності, радості, бажанню будувати інший світ, пронизаний цінностями братерства, миру та примирення», – наголосив Святіший Отець.

Ділячись деякими порадами, Папа закликав не боятися криз і не плутати їх з конфліктом. Криза, за його словами, є нагодою для зростання, конфлікт, натомість, замикає. І тому «стосунки з Ісусом повинні бути стійкими». Крім того, не слід боятися «прийняти власну слабкість, безпорадність, чинити це з покорою», бо «не має потреби в тому, щоби бути супергероями, потрібно бути щирими, правдивими та вільними людьми».

«Я знаю, що ви прагнете справжньої та автентичної Церкви, що складається з людей з живою та заразливою вірою. Тому тепер пропоную вам поставити собі запитання: що я особисто роблю для того, щоби наблизити цю мету? Яким є мій внесок у християнську та радісну спільноту?» – сказав Святіший Отець, закликаючи «ніколи не втомлюватися бути носіями Євангелія, куди б не ішли».

Схожі новини:

Поширити новину: