Львівська архідієцезія: відбувся З’їзд Троянд Живого Розарію

8 жовтня 2022 року у санктуарії Рудецької Божої Матері на Львівщині вірні згромадились на щорічний з’їзд Троянд Живого Розарію. Урочисту Святу Месу очолив отець декан Марек Нєдзвєцкі.

Про це пише сайт Львівської архідієцезії.

Зустріч розпочалась о 9.00 годині молитвою святого розарію з процесією до п’яти вівтарів. Після неї була конференція та молитва Годин на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Вірні спільно випрошували за заступництвом Пресвятої Діви Марії миру в Україні та закінчення війни.

На початку Євхаристії настоятель о. Юрій Василенко привітав паломників із Львівського, Мостиського та Самбірського деканатів разом із їхніми настоятелями та сестрами монахинями. У проповіді отець Андрій Безкоровайний, префект Вищої Духовної семінарії в Брюховичах, заохотив зібраних вірних довіряти Матері Спасителя та молитися до Неї.

Львівська архідієцезія: відбувся З'їзд Троянд Живого Розарію

На завершення Святої Меси отець Яцек Валігура передав відзнаки Львівського митрополита членам Живого Розарію, які відзначились ревної молитвою та служінням у своїх парафіяльних спільнотах. Цього року було 8 осіб, які удостоїлись подяки Архієпископа Мечислава Мокшицького за щоденну молитву та поширення Святого Розарію з парафії Львова, Самбора та Жовкви.

Текст і фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: