Серед тем конференції в Римі про міграцію і освіту – виклики біженців з України

Серед тем конференції в Римі про міграцію і освіту – виклики біженців з України

Освітня криза серед українських біженців буде темою однієї з пленарних зустрічей міжнародної конференції високого рівня, що відбудеться у Папському Григоріанському Комітеті. Серед учасників – Інна Совсун, народна депутатка і колишня віце-міністерка освіти та науки України.

Про це повідомляє Vatican News.

Чого ми навчилися в період після пандемії? Як і чи повернемося до нормальності, який підхід матимемо до майбутнього? Яким є вплив Covid-19 на освіту біженців? Якими є найкращі способи для того, щоби посилити голос біженців у академічній сфері? Яку відповідь потрібно дати на кризи сьогодення? Ці та інші запитання розглядатимуться під час міжнародної конференції «Ініціативи в сфері освіти для біженців і мігрантів. Прямувати вперед – Поглиблювати – Разом», яка від 26 до 28 вересня 2022 р. відбуватиметься в Папському Григоріанському університеті. Одне з пленарних засідань буде зосереджене на освітній кризі українських біженців.

Міжнародну зустріч керівників вищих навчальних закладів, викладачів, як також очільників неурядових організацій, міжнародних агентств і гуманітарних організацій, які дбають про покращення та розширення освітніх можливостей для біженців і переміщених осіб, організовує Refugee & Migrant Education Network (Освітня мережа біженців і мігрантів), Фундація «Being the Blessing» та Факультет Соціальних Наук Папського Григоріанського Університету. Серед доповідачів будуть Високий комісар ООН з питань біженців Філіппо Ґранді, Директор Єзуїтської служби біженців Томас Смоліч, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові кардинал Майкл Черні, а також Інна Совсун, народна депутатка і колишня Віце-міністерка освіти та науки України.

Конференцію організовано таким чином, щоб залишити значний простір для праці в групах з метою будування мереж співпраці, аби разом досліджувати ініціативи, можливості та ідеї, шукаючи стратегії для того, щоби дати відповідь на сьогоднішні кризи. У четвер, 29 вересня, учасники конференції зустрінуться з Папою Франциском.

Схожі новини:

Поширити новину: