Кардинал Краєвський: хто довірився Ісусу, не буде розчарований

Кардинал Краєвський: хто довірився Ісусу, не буде розчарований
Фото: Свята Меса, 14.09.22 / парафія Матері Божої Фатімської в Одесі

Як повідомлялося, папський посланець кардинал Конрад Краєвський днями відвідав душпастирів та богопосвячених осіб, парафіяльні спільноти та благодійні осередки у Вінниці, Гайсині, Умані, Одесі. Під час ранкової Святої Меси в одеській катедрі, кардинал звернув увагу на поведінку Діви Марії під хрестом.

У короткому відео ватиканський кардинал звертається до нас із такою думкою: «Сьогодні спомин Матері Божої Страждальної, яка стояла під хрестом. Не кричала, не била кулаками по землі, не докоряла Богу за те, що зробив з Її Сином, але дивилась і була сповнена скорботи. Сьогодні під тим самим хрестом повинні стати вдови і дружини, дочки, матері всіх загиблих, поранених в Україні. Може тоді почують, що Ісус із хреста промовляє до них: Мати, Україна є Твоя. Україно, ось твоя Мати! Тоді, коли станемо під хрестом разом із Нею, я впевнений, що почнуть діятись чудеса. Бо жоден, хто довірився Ісусу, не був розчарований. Тому разом із Страждальною Марією треба сказати: Ісусе, довіряю Тобі! Нехай Бог благословить Україні: в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа».

Нагадуємо, візит папського посланця пов’язаний не лише з відвідуванням душпастирів та вірян, а й визначенням конкретних потреб для допомоги потребуючим. Апостольський Престол від 2014 року надає допомогу для українського народу.

Схожі новини:

Поширити новину: