XXVI Генеральна Капітула Згромадження Найсвятішого Ізбавителя

XXVI Генеральна Капітула Згромадження Найсвятішого Ізбавителя

Найвищий законодавчий орган чернечої спільноти визначить напрямні діяльності на наступне шестиріччя та обере нову Головну управу.

Про це пише Vatican News.

Від 11 вересня до 7 жовтня в реколекційому осередку «Il Carmelo» в Чампіно поблизу Риму відбуватиметься XXVI Генеральна Капітула Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, члени якого відомі також як Редемптористи. «Під час зустрічі, що триватиме чотири тижні, 91 делегат, що походять із всіх структурних одиниць згромадження, визначатимуть напрямні для згромадження на наступні шість років та оберуть нову Генеральну управу, завданням якої буде наглядати за здійсненням цих напрямних», – зазначається у комюніке згромадження.

Крім делегатів, у працях капітули братимуть участь приблизно 20 помічників як модератори, перекладачі, нотарі, речники та консультанти з канонічного права. Після відкриття капітули її учасники матимуть дводенну духовну віднову, після чого розпочнеться звітування Генеральної управи.

Протягом наступних тижнів, як зазначається в повідомленні для преси, «співбрати роздумуватимуть та дискутуватимуть про редемптористську тотожність, про свою місію, чернече життя, формування та управління». Капітула обере Генерального настоятеля та його Раду на найближчі шість років та визначить напрямні для всього згромадження, «щоби допомогти йому належним чином відповісти на актуальні виклики в здійсненні його місії в Церкві та в світі».

Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, засноване в другій половині XVIII століття святим Альфонсом де’Ліґуорі, – це місіонерське чернече згромадження папського права, завданням якого є «наслідувати приклад Ісуса Христа, Відкупителя, проповідуючи Боже слово вбогим і покинутим». Станом на сьогодні згромадження нараховує приблизно 4600 членів, священників і братів, які служать у понад 80 країнах світу. Серед вірних УГКЦ в Україні та в діаспорі душастирюють редемптористи, що належать до Львівської провінції східного обряду та до Йорктонської групи східного обряду Канадської провінції. На деяких парафіях Римсько-Католицької Церкви в Україні здійснюють служіння редемптористи латинського обряду.

Схожі новини:

Поширити новину: