Папа: Не забуваймо про мучеництво, яке переживає Україна

Папа: Не забуваймо про мучеництво, яке переживає Україна

Приймаючи учасників генеральних капітул трьох чоловічих чинів і згромаджень УГКЦ, між якими були також ченці Василіянського Чину святого Йосафата, Папа Франциск скерував слова близькості до українського народу та наголосив на потребі постійного пригадування про трагедію війни. 

Про це пише Vatican News.

«Я не хочу завершувати це слово, не виявивши мою близькість вам, дорогі браття українці василіяни в цей період болю, в цей час мучеництва вашої батьківщини. Хочу сказати, що я близький з вами, вся Церква є близькою, уся», – сказав Папа Франциск наприкінці своєї промови, приймаючи у четвер, 14 липня 2022 року, учасників Генеральних Капітул Василіянського Чину святого Йосафата, Ордену Матері Божої та Згромадження Місій.

«Ми супроводжуємо вас як тільки можемо у вашому болі, – вів далі Святіший Отець, звертаючись експромтом до василіян. – Я часто думаю про те, що однією з найбільших небезпек тепер є забути про трагедію України. Звикається… не здається таким важливим… Одного з минулих днів я побачив у газеті, що новина про війну була на 9 сторінці! Це не є проблемою, якою цікавляться, і це погано. Й тому ми близькі з вами, бо ви переживаєте мучеництво. І бажаю, щоб Господь змилувався над вами, і щоби був близьким з вами по-іншому, з миром, з даром миру».

Нагадуємо, Святий Престол не відкидає можливості візиту Папи Франциска до України. Наприкінці липня понтифік має відвідати Канаду. Після цього мають початися консультації щодо ймовірної подорожі на українську землю.  

Схожі новини:

Поширити новину: