До Бердичева вирушать деканальні паломництва

Особлива ситуація в Україні та діючий військовий стан внесли корективи у святкування урочистості Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.

Цього року в урочистих Святих Месах у суботу, 16 липня, та неділю, 17 липня, зможе взяти участь обмежена кількість людей.

За спільним рішенням єпископа-ординарія Київсько-Житомирського Віталія Кривицького SDB та хранителя санктуарію отця Віталія Козак OCD, віряни мають нагоду звершити деканальні паломництва в час, коли триває новенна до Матері Божої Святого Скапулярія (7 – 15 липня). Новенна цього року міститиме роздуми над молитвою «Радуйся, Маріє».  

Гасло цьогорічних святкувань – «Царице України, випроси нам мир». Віряни Київсько-Житомирської дієцезії мають можливість під час паломництва зробити свій внесок у перемогу України  – молитися за мир, захисників та в інших важливих намірах. Щодня до Бердичева прибуватимуть представники того чи іншого деканату:  

7 липня – Романівський та Баранівський деканати

8 липня – Коростенський деканат

9 липня – Житомирський деканат

10 липня – Бердичівський деканат

11 липня – Радомишльський та Білоцерківський деканати

12 липня – Чернігівський та Черкаський деканати

13 липня – Деканат Київ-Захід

14 липня – Деканат Київ-Схід

15 липня – Новоград-Волинський деканат

За словами хранителя санктуарію о. Віталія Козака під час паломництва передбачена Свята Меса з проповіддю отця кармеліта та молебень перед чудотворною іконою. «У нашій країні продовжується війна. Цього року, можливо, ми не матимемо такого звичного урочистого святкування, оскільки маємо дотримуватися відповідних правил безпеки. Тому було прийнято рішення з нашим єпископом-ординарієм провести такі деканальні паломництва, під час яких є можливість відчути атмосферу свята в такій локальній спільноті. Тому сердечно запрошую усіх вірян з різних деканатів нашої дієцезії організуватися разом зі своїми священниками та долучитися до цих паломництв», – підкреслив босий кармеліт.

Також господарі санктуарію босі кармеліти заохочують вірян брати участь у святкуванні через онлайн-трансляції католицьких медіа: Радіо Марія, EWTN, Credo, а організованими паломницькими групами приїжджати в інші дні протягом року.

Додаткова інформація щодо паломництв за тел. (067) 120-64-23 та на сайті Бердичівського санктуарію: https://sanctuary.karmel.org.ua/.

Максим Железницький

Схожі новини:

Поширити новину: