Папа Франциск: військові мають співпрацювати з Божою благодаттю

Папа Франциск: військові мають співпрацювати з Божою благодаттю

Приймаючи на аудієнції представників полку «Сардинських гренадерів», Святіший Отець відзначив їхню військову службу та вказав на потребу співпрацювати з Божою благодаттю.

Про це пише Vatican News.

11 червня 2022 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції представників полку «Сардинських гренадерів». Це військовий підрозділ італійської армії, дислокований у Римі, члени якого беруть участь у дбанні про безпеку столиці, охороняючи адміністративні будівлі та важливі об’єкти інфраструктури. У своєму слові Святіший Отець подякував військовослужбовцям за створенням безпечного середовища в Римі, відзначаючи деякі аспекти, важливі під час виконання їхньої щоденної служби.

Служіння для спільного блага

Папа Франциск висловив вдячність полку за щоденну роботу в Римі, яка потребує «доступності, терпеливості, духу жертовності та почуття обов’язку». У цій службі, «професіоналізм і відчуття відповідальності, які ви засвідчуєте на території, виражають і зміцнюють відчуття приналежності до суспільного тіла, а також відчуття держави і спільного блага», – зазначив Святіший Отець. Він також вказав на важливість для військової служби усвідомлення того, що «кожна людина люблена Богом, є Його створінням і як така заслуговує на повагу».

Близькість до людей та молитва до Богородиці

Папа Франциск відзначив ефективність присутності полку «Сардинських гренадерів», для якого притаманні близькість до людей, а також «співпраця в запобіганні та боротьбі зі злочинністю, підтримка діяльності, пов’язаної з окремими надзвичайними ситуаціями». Ці аспекти військового підрозділу сприяють створенню безпечнічого середовища. Святіший Отець вказав на необхідність Божої благодаті, яка живить дух посвяти в щоденній службі. В особливий спосіб він ввірив військовослужбовців опіці Пресвятої Богородиці. «Ви завжди можете звернутися до Неї з довірою, особливо в моменти втоми та труднощів, впевнені, що, як найніжніша Мати, Вона знатиме, як представити потреби та очікування кожного Своєму Синові Ісусу. Вона є матір’ю, і як усі матері, вміє оберігати, брати під Свій покров, допомогти, перебувати поруч», – відзначив Святіший Отець.

Схожі новини:

Поширити новину: