Папа до майбутніх нунціїв: дбати про духовність

Папа до майбутніх нунціїв: дбати про духовність

Під час дружньої розмови з майбутніми дипломатами Апостольського Престолу Папа Франциск наголосив на важливості дбання про священницьку духовність.

Про це пише Vatican News.

Ввечері, 8 червня 2022 року, Папа Франциск здійснив візит до Папської Церковної Академії – формаційного закладу, де проходять навчання священники, що готуються до дипломатичної служби Апостольського Престолу. Святішого Отця супроводжував архієпископ Ян Ромео Павловскі, Секретар у справах папських дипломатичних представництв. Сьогодні спільнота академії сформована з 36 священників, які походять із 22 країн світу.

Після привітального слова архієпископа Джозефа Маріно, Президента Папської Церковної Академії, який подякував Святішому Отцеві за його присутність і батьківську доброзичливість, майбутні нунції мали нагоду відверто поспілкуватися з Папою, ставлячи йому запитання про різні актуальні теми, що стосуються дипломатичного служіння, ситуації в Церкві та сучасному світі.

Папа Франциск наголошував на важливості священницької духовності, яку потрібно підтримувати молитвою, адорацією та слуханням Божого слова. Як приклади святості для життя майбутніх дипломатів Святіший Отець запропонував постаті святих Шарля де Фуко та П’єра Фавра.

Він також наголосив на важливості досвіду так званого «місіонерського року», введеного за його дорученням в програму навчання майбутніх нунціїв. По завершенні цього навчального року перші четверо випускників поїдуть на місіонерську практику до Бразилії, Мексики, на Філіппіни та Мадагаскар.

Святіший Отець повечеряв разом зі спільнотою Папської Церковної Академії і перед тим, як повернутися до Ватикану, привітався з черницями та мирянами, які працюють у цьому закладі.

Схожі новини:

Поширити новину: