Архієпископ Пол Річард Ґаллаґер здійснить триденний візит в Україну

Архієпископ Пол Річард Ґаллаґер здійснить триденний візит в Україну

Секретар у справах стосунків Апостольського Престолу з державами зустрінеться із представниками ієрархії та влади, зокрема, з Міністром закордонних справ України, а також відвідає місця, які постраждали від війни.

Про це пише Vatican News.

Архієпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами, від 18 до 20 травня 2022 р., здійснить візит в Україну, відвідуючи Львів, Київ і місця, що постраждали від війни. Подорож відбувається у контексті 30-річчя встановлення дипломатичних стосунків і щоб виразити близькість Папи та Апостольської Столиці з народом, який страждає від війни, та щоб ще раз ствердити важливість діалогу для відновлення миру.

Стали відомими деякі деталі програми. Зокрема, у Львові очільника ватиканської дипломатії зустріне Львівський митрополит латинського обряду архієпископ Мечислав Мокшицький, в.о. Голови Конференції римо-католицьких єпископів України. У програмі першого дня – візит до Львівського греко-католицького митрополита архієпископа Ігоря Возьняка та відвідини структур, що приймають біженців і переселенців при парафії святого Йоана Павла ІІ та бенедиктинському монастирі.

Наступного дня передбачені зустрічі з очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким і міським головою Львова Андрієм Садовим, а також – з Блаженнішим Святославом, Верховним Архієпископом Києво-Галицьким УГКЦ. У заключний день візиту запланована зустріч з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, прес-конференція, відвідини Ворзеля, Ірпеня та Бучі, а також візити до римо-католицьких катедрального собору святого Олександра і храму святого Миколая.

Схожі новини:

Поширити новину: