Отець Павло Вишковський ОМІ: «Це ще один знак, що Ісус з нами»

Отець Павло Вишковський ОМІ: «Це ще один знак, що Ісус з нами»

Настоятель київської парафії св. Миколая о. Павло Вишковський ОМІ просить про молитву в намірі парафіяльної спільноти та справи повернення костелу, а також ділиться свідченням про знаки Божої підтримки. 

«Фото, зроблене під час Меси в Неділю Доброго Пастиря. На вівтарі, який раніше заступав орган, вималювався силует Ісуса Доброго Пастиря. Це ще один знак і наче запевнення, що Ісус з нами, зокрема тепер, у цей нелегкий час.

Він із парафією та з вірними, які вже понад 30 років намагаються повернути храм.

В Офісі Президента 9 травня зареєстрували наступний лист, уже другий за період війни, з проханням, щоб влада, яка сама визначила дату повернення костелу на 1 червня 2022 року, виконала свою обіцянку.

Отець Павло Вишковський ОМІ: «Це ще один знак, що Ісус з нами»

Щиро прошу всіх про молитву, щоб 1 червня врешті-решт закінчилося це довготривале знущання над храмом і над нашою парафією, щоб нам його повернули, і ми могли без жодних перешкод прославляти Бога і служити Йому в Його домі», – розповів о. Вишковський.

Нагадуємо, 25 квітня Святіший Отець Франциск освятив фігуру Архангела Михаїла з Ґарґано для київської парафії св. Миколая. 6 травня фігура прибула до Луцька. Там відбулась молитва про мир та за Україну, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський. 

Схожі новини:

Поширити новину: