Папа Франциск: як брати і сестри, врятуймо землю від знищення

Папа Франциск: як брати і сестри, врятуймо землю від знищення

У твіті Папа закликав до більшої відповідальності з нагоди сьогоднішнього Дня Землі. Святіший Отець неодноразово підкреслював наскільки важливо захищати планету, вказуючи на те, що немає майбутнього, якщо ми знищимо середовище, яке нас підтримує.

Про це пише Vatican News.

«Ми всі повинні зробити свій внесок у припинення руйнування нашого спільного дому та відновлення природного простору: уряди, підприємства та громадяни повинні діяти як брати і сестри, які разом живуть на Землі, спільному домі, який Бог нам довірив».

Це твіт Папи, що з’явився на його аккаунті @Pontifex в Твіттері з нагоди Дня Землі, який відзначається 22 квітня. Цього року 193 країни відзначають вже 52-й Всесвітній день Землі, який спрямований для об’єднання зусиль та підвищення обізнаності людей щодо захисту планети.

Дивитися на світ Божими очима

Папа Франциск неодноразово висловлювався з нагоди Дня Землі. У 2015 році, наприкінці загальної аудієнції 22 квітня, він закликав «всіх дивитися на світ очима Бога-Творця», додавши, що «земля – це середовище про яке потрібно турбуватися і сад, який потрібно обробляти». Святіший Отець також попереджав: «Взаємовідносини людей з природою не повинні керуватися жадібністю, маніпуляцією та експлуатацією, а повинні зберігати божественну гармонію між створіннями і створеним світом у логіці пошани та турботи, щоб поставити її на службу братам, а також навіть майбутнім поколінням».

Єдність задля порятунку планети

Ще один, вартий уваги виступ Святішого Отця, відбувся 22 квітня 2020 року та стосувався єдності людства перед викликом піклування про Землю. Під час загальної аудієнції Папа Франциск, присвятивши все повчання Дневі Землі, зазначив, що земля не є «сховищем ресурсів», але «для нас, віруючих, світ природи є “Євангелієм Творіння”», вказуючи, що ми є «єдиною взаємозалежною людською сім’єю, створеною із земної матерії життєвим подихом, який походить від Бога, а отже, є образом Божим». Святіший Отець закликав турбуватися про найслабших через виховання любові та співчуття до інших. «У нас немає майбутнього, якщо ми знищимо довкілля, яке нас утримує», – застеріг він.

Схожі новини:

Поширити новину: