Римська дієцезія: нічне паломництво в намірі миру в Україні

Римська дієцезія: нічне паломництво в намірі миру в Україні

Нічне паломництво під гаслом «Мир нехай буде в тобі!» очолить Вікарій Папи для Римської дієцезії кардинал Анджело Де Донатіс.

Про це пише Vatican News.

«Ми з великою тривогою переживаємо триваючу ситуацію війни в Україні. Всі ми прагнемо миру, того миру, який люди самостійно неспроможні збудувати. Тому хочемо відповісти на заклик нашого єпископа Папи Франциска бути витривалими в молитві та покуті», – пише кардинал Анджело Де Донатіс, Вікарій Святішого Отця для Римської дієцезії, в листі до вірних, у якому нагадує про те, що римський люд, маючи перед собою великі труднощі, ввірявся Пресвятій Богородиці, Матері Божественної любові, просячи в Неї Її материнського заступництва.

У цьому контексті Римська дієцезія організовує нічне піше паломництво до санктуарію Богородиці Божественної Любові, тема якого почерпнута із 122 псалма та звучить: «Мир нехай буде в тобі!». В суботу, 19 березня 2022 року о 23:30 кардинал Де Донатіс очолить молитву в катедральному храмі Римської дієцезії базиліці святого Йоана на Латерані, де від 20:00 перебуватиме чудотворна ікона Богородиці Божественної Любові. Опівночі паломники вирушать до санктуарію, розташованого у південній околиці Риму, де о 6:00 кардинал-вікарій очолить Святу Месу.

«Запрошую вас взяти участь у цій ініціативі з усвідомленням того, що молитва має силу змінювати серце людини та напрямок історії», – пише кардинал Анджело Де Донатіс вірним Римської дієцезії. До паломництва приєднуються також представники української громади Риму.

Схожі новини:

Поширити новину: