Папа запросить єпископів світу приєднатися до присвячення України та Росії Серцю Марії

Папа запросить єпископів світу приєднатися до присвячення України та Росії Серцю Марії

У листі, терміново розісланому 17 березня всім єпископам США, Апостольський нунцій у Сполучених Штатах, архієпископ Крістоф П’єр повідомив, що Папа Франциск має намір запросити католицьких єпископів і священників усього світу приєднатися до Акту присвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії.

«Святіший Отець має намір запросити кожного єпископа або еквівалентного йому відповідно до закону ієрарха разом зі своїми священниками приєднатися до цього Акту присвячення, якщо це можливо, о годині, що відповідає 17:00 за римським часом».

«Найближчими днями Святіший Отець надішле лист-запрошення всім єпископам, додаючи текст молитви присвячення різними мовами», — сказано у листі.

Папа Франциск присвятить Україну і Росію Непорочному Серцю Марії у п’ятницю 25 березня 2022 р., під час покутного богослужіння о 17:00 (за київським часом о 18:00) у базиліці святого Петра.

У листі Апостольського Нунція також повідомляється, що членам дипломатичного корпусу у Вашингтоні буде надісланий лист із запрошенням взяти участь у Месі, яку кардинал Вілтон Грегорі, архієпископ Вашингтона, відслужить у Базиліці Національної святині Непорочного Зачаття 25 березня о 12:00.

Джерело: CREDO

Схожі новини:

Поширити новину: