Єпископи Росії закликають до посиленої молитви 25 березня

Єпископи Росії закликають до посиленої молитви 25 березня

Учасники Пленарної зустрічі єпископської конференції закликали парафії та спільноти приготувати спеціальні молитви на день, коли Україна та Росія будуть присвячені Непорочному Серцю Марії.

Про це пише Vatican News.

Члени Конференції католицьких єпископів Росії звертаються «до католиків і всіх, хто вірить у Божу силу», із закликом «єднатися з ними в посиленій постом і ділами милосердя неустанній молитві про дар миру людям в Україні, Росії та в усьому світі». Про це читаємо в комюніке за підсумками 55-ї Пленарної зустрічі єпископату, що відбулася в Листвянці на Іркутщині 15 та 16 березня 2022 року, в якій також брав участь представник Апостольського Нунція монсеньйор Пйотр Тарнавскі, радник нунціатури.

В повідомленні для преси зазначається, що ієрархи «з радістю та вдячністю» прийняли новину про те, що Папа Франциск вирішив посвятити Росію та Україну Непорочному Серцю Марії, що відбудеться 25 березня. З огляду на це вони «просять парафії та спільноти завчасу запланувати на цей день відповідну молитву, наприклад, наприкінці Євхаристійного богослужіння». Єпископи також закликають всіх католиків, пам’ятаючи про повчання Папи Франциска, що «дійсність завжди перевищує ідеї», прямувати до взаєморозуміння та бути благовісниками «слова примирення».

Серед інших рішень, які були розглянуті – відновлення душпастирського життя після обмежень, накладених пандемією, деякі призначення, захист неповнолітніх, молитва за покликання, синодальний процес, підготовка до мирянських інституційних служінь катехита, читця та аколіта, важливість постійних дияконів.

Схожі новини:

Поширити новину: