Папа Франциск отримав лист від міського голови Києва

Папа Франциск отримав лист від міського голови Києва

​​​​Святіший Отець є близьким до страждання киян, до тих, хто був змушений втікати, і тих, хто покликаний керувати містом. Він молиться до Господа, аби захистив їх від насилля. На цьому наголошується в прес-релізі очільника Ватиканського прес-центру, який повідомив про те, що Папа отримав лист від мера української столиці Віталія Кличка.

Про це пише Vatican News.

У вівторок, 15 березня 2022 року, Маттео Бруні, Директор Ватиканського прес-центру опублікував комюніке, в якому зазначив, що Святіший Отець отримав лист від міського голови Києва.

Як підкреслюється в заяві, Папа «є близьким до страждання міста, його мешканців, до тих, хто був змушений втікати, і тих, хто покликаний ним керувати. Він молиться до Господа, аби захистив їх від насилля».

В комюніке пригадуються слова, які Єпископ Риму виголосив після молитви «Ангел Господній» у неділю, 13 березня: «Перед варварством вбивства дітей, невинного та беззбройного цивільного населення, не існує стратегічних причин, якими це можна обґрунтувати: єдине, що потрібно – це припинити неприйнятну збройну агресію, перше ніж вона перетворить міста в цвинтарі».

Схожі новини:

Поширити новину: