Єпископат України: посвяченню України та Росії Серцю Марії передуватиме Новенна

Лист єпископів Конференції Римсько-Католицької Церкви в Україні щодо приготування до посвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії, що відбудеться 25 березня 2022 року.

У цьому складному часі, коли в Україні триває війна, єпископи Конференції Єпископату України Римсько-Католицької Церкви, прислухаючись до голосу духовенства та Божого Люду, написали лист до Святішого Отця Франциска з проханням про посвячення Росії Непорочному Серцю Марії.

Цю просьбу ми також поновили через кардинала Конрада Краєвського, який відвідав Україну в минулому тижні. Ми радіємо, що Папа Франциск віддасть Непорочному Серцю Марії Росію та Україну 25 березня ц.р. в базиліці Святого Петра в Ватикані, натомість кардинал Конрад Краєвський у цьому ж часі зробить те саме в Фатімі.

У 1917 р. Мати Божа в Фатімі говорила, щоб для того, щоб уникнути війни, голоду і переслідування Церкви і Святішого Отця, треба просити про посвячення Росії Її Непорочному Серцю та про жертвування Святого Причастя в намірі винагородження в перші суботи місяця. Якщо Її прагнення будуть виконані, Росія навернеться і запанує мир.

Ми хочемо приготуватися до цієї події в Україні Новенною, яка почнеться 17 березня.

Ми маємо надію, що цей Акт посвячення спричиниться до якнайшвидшого закінчення війни.

15/2022

16 березня 2022 року 

Схожі новини:

Поширити новину: