Едикт про відкриття беатифікаційного процесу єпископа Яна Ольшанського

Едикт про відкриття беатифікаційного процесу єпископа Яна Ольшанського

Едикт про відкриття процесу беатифікації і канонізації Слуги Божого єпископа Яна Ольшанського, що був зачитаний під час Святої Меси у кафедральному храмі свв. Петра і Павла 23 лютого 2022 року. 

23 лютого 2019 року легітимно установлений постулатор о. д-р Олександр Халаїм подав до Єпископської Курії Кам’янець-Подільської дієцезії позовну заяву Supplex libellus стосовно відкриття беатифікаційного і канонізаційного процесу Слуги Божого Єпископа Яна Ольшанського.Даний позов був схвалений Пресвітерською Радою Кам’янець-Подільської Дієцезії (10 жовтня 2019 року) та Конференцією Єпископів РКЦ в Україні (№32/2019 від 30 листопада 2019 року). 17 грудня 2021 року Конгрегація у Справах Святих надала свій дозвіл Nulla Osta (№3518-1/19) на початок процесу (пор. Інструкція Sanctorum Mater, арт. 43).На цій підставі маю за честь повідомити дієцезіальну спільноту про відкриття процесу беатифікації і канонізації

СЛУГИ БОЖОГО ЯНА ОЛЬШАНСЬКОГО

(Єпископа-Ординарія Кам’янець-Подільської Дієцезії, 1919-2003)Свідомий великої відповідальності, яка виникає з цього рішення, прошу усіх, кому відома будь-яка перешкода, що суперечила б чесноті святості Слуги Божого, повідомити про неї постулатора процесу о. д-ра Олександра Халаїма.

Згідно з нормами Канонічного Права, звертаємося також до тих, у кого збереглися листи, рукописи, щоденники, фотографії, аудіо- чи відеозаписи або інші документи чи свідчення про Слугу Божого Яна Ольшанського, з проханням надати їх для опрацювання постулатору процесу о. д-ру Олександру Халаїму. Якщо власник таких документів бажав би зберегти оригіналу себе, можна надати лише завірену копію.

Даний Едикт буде розміщений на дошці оголошень в усіх парафіях Кам’янець-Подільської Дієцезії і знаходитиметься там протягом двох місяців, а також опублікований у Дієцезіяльному бюлетені й інтернет-ресурсах.

З пастирським благословенням+Леон Дубравський

Правлячий Єпископ

Кам’янець-Подільської Дієцезії

Джерело: сторінка Кам`янець-Подільської дієцезії

Схожі новини:

Поширити новину: