Ректорат Люблінського католицького університету: «Ми солідарні з українцями, особливо серед наших студентів»

Ректорат Люблінського католицького університету: «Ми солідарні з українцями, особливо серед наших студентів»

«З огляду на поточну ситуацію на українсько-російському кордоні та серйозні загрози, які вона несе, ми висловлюємо свою солідарність з українським народом. Особливі вислови підтримки спрямовуємо до кількох сотень студентів Люблінського католицького університету з України», – наголошує Ректорат Люблінського католицького університету Йоана Павла ІІ.

Ректорат Люблінського католицького університету, у заяві, опублікованій у понеділок, повідомляє, що університет готовий, в межах наявних можливостей, надати всю необхідну допомогу своїм студентам з України. «Деталі будуть уточнюватися з огляду будь-який несприятливий розвиток ситуації», – зазначається у заяві.

«Ми рішуче виступаємо проти будь-яких військових дій, які, як вчить нас історія, аж ніяк не вирішують геополітичних проблем, але призводять до їх поглиблення та до мільйонів людських трагедій. Сусідні країни, незважаючи на різні відмінності, можуть жити в мирі та вести діалог, хоча це й може бути важко. Особливо це помітно у світі науки та культури. Вчені, аспіранти та студенти Люблінського католицького університету роками будують позитивні стосунки зі своїми колегами з України та Росії. Прикладом є Конгрес християнської культури, організований у нашому університеті», – йдеться у заяві.

Ректорат Люблінського католицького університету, відповідаючи на заклик Папи Франциска, заохочує людей молитися за мир в Європі та світі. «Просимо Всемогутнього Бога словами патрона нашого університету – св. Йоана Павла ІІ: «Більше ніколи війни! Саме мир, мир повинен керувати долями народів і всього людства», – зазначає Ректорат.

Люблінський католицький університет

Схожі новини:

Поширити новину: