У Брюховичах розпочалось засідання Конференції єпископату України

У п’ятницю, 26 листопада, у Брюховичах розпочалось 56 Пленарне засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України. Зустріч триватиме два дні.

Як вже повідомлялося, 22-25 листопада єпископи РКЦ та УГКЦ переживали спільні реколекції. Після завершення духовних вправ, відбулась братерська зустріч пастирів, у якій взяв участь Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас. 

Конференції єпископів обох обрядів передали Святішому Отцеві запрошення відвідати Україну. Під час зустрічі було вирішено запровадити щоденну молитву у храмах РКЦ та УГКЦ в намірі паломництва Папи Франциска до України. Крім того, в умовах зростання неспокою в суспільстві через ситуацію на прикордонних територіях та на сході України, пастирі постановили заохочувати вірян до молитви та посту в намірі миру в Україні та світі.  

У Брюховичах розпочалось засідання Конференції єпископату України

Засідання Конференції єпископату розпочалось Святою Месою, яку очолив Апостольський Нунцій. Архієпископ Вісвальдас Кульбокас звершував Євхаристію в намірах миру в Україні, паломництва Папи Франциска до України та покликань. 

У Брюховичах розпочалось засідання Конференції єпископату України

Проповідь виголосив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. Коментуючи євангельський уривок, він заохотив бачити фундамент всіх наших дій та життєвих рішень у Божому Слові. Для тих, хто вірить у Христа не існує безнадійних ситуацій. Віра допомагає бачити у всьому промінь надії. Архієпископ нагадав, що єпископи поставлені пастирями, аби приготувати і навчити довірену їм паству розпізнавати знаки часу. «Нехай час нашої зустрічі стане даром благодаті, аби ми могли бачити сучасне і споглядати майбутнє. Аби ми побачили знаки і не проґавили час, коли між нами буде Ісус», – підсумував архієпископ Мокшицький.

У Брюховичах розпочалось засідання Конференції єпископату України

«Нехай час нашої зустрічі стане даром благодаті, аби ми могли бачити сучасне і споглядати майбутнє. Аби ми побачили знаки і не проґавили час, коли між нами буде Ісус»

Мечислав Мокшицький

Засідання розпочалося молитвою за єпископів. Зараз відбувається зустріч з Апостольським Нунцієм архієпископом Вісвальдасом Кульбокасом. 

Інформація оновлюється.

Схожі новини:

Поширити новину: