Папа в Іраку: Молитва дітей Авраама

Молитва, яку уклав Папа Франциск, що була проказана під час міжрелігійної зустрічі, що відбулася на розкопках Ура Халдейського, стародавнього міста, з якого почався шлях віри праотця Авраама.

Всемогутній Боже, наш Творче, що любиш людський рід та все те, що створили Твої руки, ми, сини й дочки Авраама, послідовники юдаїзму, християнства та ісламу, разом з іншими віруючими та всіма людьми доброї волі, дякуємо Тобі за те, що Ти дав нам як спільного батька у вірі Авраама, видатного сина цієї благородної й дорогої землі.

Ми дякуємо Тобі за його приклад людини віри, яка послухалась Тебе до кінця, залишаючи свою сім’ю, свій рід та батьківщину, щоб вирушити в землю, якої не знала.

Ми також дякуємо Тобі за приклад мужності, стійкості й сили духа, великодушності та гостинності, які нам дарував наш спільний батько у вірі.

Ми дякуємо Тобі, зокрема, за його героїчну віру, виявлену в готовності пожертвувати власним сином, щоб виконати Твій наказ. Ми знаємо, що це було дуже важке випробування, з якого він, однак, вийшов переможцем, бо беззастережно довіряв Тобі, що є милосердним і завжди відкриваєш нові можливості, щоб розпочати наново.

Ми дякуємо Тобі, бо, благословивши нашого отця Авраама, Ти вчинив його благословенням для всіх народів.

Ми просимо Тебе, Боже нашого отця Авраама і наш Боже, даруй нам міцну віру, що чинить добро, віру, яка відкрила б наші серця для Тебе і для всіх наших братів і сестер; і непереборну надію, здатну всюди бачити вірність Твоїх обіцянок.

Вчини кожного із нас свідком Твоєї люблячої турботи про всіх, особливо про біженців та переміщених осіб, вдів і сиріт, бідних та хворих.

Відкрий наші серця для взаємного прощення і вчини нас знаряддям примирення, будівничими справедливішого і  більш братнього суспільства.

Прийми в Твоїй оселі миру й світла всіх померлих, особливо жертв насильства та воєн.

Підтримай державні органи влади в пошуку та порятунку викрадених людей, а також в особливому захисті жінок та дітей.

Допоможи нам піклуватися про планету, про спільний дім, який Ти нам дав у Своїй доброті та щедрості.

Підтримай наші руки у відбудові цієї країни та дай нам силу, необхідну для того, щоб допомогти тим, хто був змушений залишити свої домівки та землі, аби змогли безпечно та гідно повернутися і розпочати нове, мирне та процвітаюче життя. Амінь.

Схожі новини:

Поширити новину: