Папа: «У центрі сповіді не гріхи, а Божа любов»

Представляючи молитовне намірення на березень, Святіший Отець наголошує на радості, що випливає зі святої тайни Покаяння, яка є зустріччю любові й милосердя Бога та людини.

повернутися духовно здоровішим. Щоб перейти від нужденності до милосердя», – підкреслює Папа Франциск, розпочинаючи представлення свого молитовного наміру, призначеного на березень для тих, які моляться в наміреннях Папи, зокрема, для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, відомої також як «Апостольство молитви».

Березень збігається із Великим Постом, протягом якого, у свою чергу, звучить особливий заклик до навернення. Чотиридесятниця – це також період, коли навіть ті, які нечасто сповідаються, приступають до цього святого таїнства, щоби належно приготуватися до зустрічі з Воскреслим. Тож саме Сповіді присвячений молитовний намір, представляючи який, Святіший Отець наголошує на тому, що в її центрі «перебувають не гріхи, які визнаємо, але Божа любов, яку отримуємо і якої завжди потребуємо».

«Центром Сповіді є Ісус, Який чекає на нас, вислуховує нас та прощає нам. Запам’ятаймо це: у Божому серці на першому місці є ми, а не наші помилки», – закликає Папа, запрошуючи молитися за те, «щоб ми з оновленою глибиною переживали таїнство примирення, щоби насолодитися прощенням і безмежним Божим милосердям». «І молімося, – додає він на завершення, – щоби Бог посилав Своїй Церкві милосердних священиків, а не мучителів».

Схожі новини:

Поширити новину: