Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Ватикан закликає монаші спільноти молитись про мир в Україні

Конгрегація Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя написала звернення до спільнот із закликом до неустанної молитви, щоби «припинилася війна, щоби не перемогла економіка, яка вбиває, щоби діалог був сильнішим від зброї».

Про це пише Vatican News.

«Найдорожчі богопосвячені особи, те, чого ми боялися, сталося: знову на вулиці та до людей повернулася війна; повернулася на континенті, що, як здавалося, вже засвоїв уроки жахіть минулого; повернулася, несучи із собою загрозу нового світового конфлікту.

Повернулася та знову поставила перед нашими очима трагедії, яку переживають мільйони людей в інших частинах світу», – цими словами розпочинається звернення, поширене Конгрегацією Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя, закликаючи чернечі спільноти посилити молитву за мир в Україні та всьому світі.

У документі за підписом Префекта кардинала Жоао Браз де Авіза та Секретаря архієпископа Хосе Родріґеса Карбальйо, зазначається, що йдучи за прикладом багатьох святих засновників Чинів і Згромаджень та багатьох богопосвячених осіб, «ми віримо в силу молитви», бо «молитися потрібно завжди, також і тоді, коли здається, що все це даремно, коли здається, що Бог є глухим і німим, та здається, що витрачаємо час. Також і тоді, коли небо тьмяніє», – як повчав Папа Франциск під час загальної аудієнції 11 листопада 2020.

«Молімося, щоби припинилася війна, щоби не перемогла економіка, яка вбиває, щоби любов замінила ненависть, солідарність – байдужість, щоби діалог був сильнішим від зброї», – закликають керівники Конгрегації, особливим чином скеровуючи це заохочення до контемплятивних спільнот. «Однак, нехай неустанна молитва буде палаючим ядром кожного, кожної та всіх. Молімося в самотності та в наших спільнотах, виступаймо ініціаторами молитовних нагод, чинімо це, де можливо, разом з братами й сестрами християнських Церков», – читаємо в посланні до спільнот богопосвяченого життя, в якому також заохочується на кожному місці «чинити жести миру разом кожною людиною доброї волі».

Поширити новину: