Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Новий проєкт від Карітас-Спес Україна: Сусід у біді

Внаслідок війни внутрішня міграція українців призвела до проблем з продовольством у захіних регіонах. Саме це і стало поштовхом для виникнення нової ініціативи, яку підтримали організації з різних країн.

Про це повідомляється на сторінці організації у мережі facebook.

Місія «Карітас-Спес Україна» розпочинає підготовку до реалізації проєкту Neighbor in need (Сусід у біді). Цей проєкт об’єднав навколо себе організації різних країн для допомоги людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Екстрена допомога у вигляді харчування та засобів особистої гігієни буде діяти у Київській, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Вінницькій та Волинській областях. Це місця, в яких від початку ескалації осіли вимушені переселенці, а також регіони, які стали буферними зонами для тимчасового прихистку внутрішніх мігрантів.

Масова внутрішня міграція українців призвела до проблем з продовольством у цих регіонах. З іншого боку, багато хто втратив роботу з початком війни, особливо сім’ї, які вже були вразливими. Загальна мета цього проєкту – підтримувати життя внутрішньо переміщених осіб та членів приймаючих громад в Україні.

Карітас Австрії (Caritas Österreich) має багаторічний досвід координації та реалізації проєктів консорціуму, що фінансуються міжнародними донорами, та є давнім партнером Карітас-Спес Україна. Завдяки цій співпраці закордонних партнерів ми зможемо підтримати щонайменше 16 650 осіб з 6 регіонів України.

Цільовими групами цього проєкту є всі незахищені дівчата та хлопці, жінки та чоловіки, які постраждали від війни в Україні; це стосується внутрішньо переміщених осіб та членів приймаючих громад в Україні. До особливо вразливих груп належать люди похилого віку та люди з обмеженою мобільністю, які не мають змоги втекти та ймовірно залишаться на зруйнованих територіях, що призведе до ризику для їхнього життя, труднощів із задоволенням повсякденних потреб і проблем із доступом до гуманітарної допомоги. Іншими вразливими групами є матері-переселенки з дітьми та родини, які втратили годувальника і залишилися без доходу.

Проєкт буде реалізовуватись в трьох осередках Місії: Карітас-Спес-Вінниця, Карітас-Спес Луцьк парафії св. Петра і Павла та Caritas-Spes Київсько-Житомирської дієцезії.

Поширити новину: