Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Молитовна ініціатива з нагоди ювілею Інституту богословських наук

Інститут богословських наук Непорочної Діви Марії у Городку з нагоди 25-річчя від свого заснування розпочав духовну ініціативу «Під покровом Богородиці».

30 липня Інститут богословських наук у Городку розпочав святкування свого ювілею. 25 років тому на терені Хмельниччини постала ініціатива, яка поступово перетворилась на осередок богословсько-катехитичної та духовної формації для богопосвячених осіб та мирян не лише дієцезії, а й усієї України. 

З нагоди ювілею 30 липня стартувала духовна ініціатива «Під покровом Богородиці», що триватиме рівно рік. Про її актуальність повідомив ректор Інституту о. Олег Жарук: «25 років – це гарна нагода, щоб оцінити пройдений шлях і планувати майбутнє нашого навчального закладу. Однак так важливо не обмежитися тільки людським потенціалом, але зуміти довіритися Богу. Саме Він є Тим, який вказує правильний шлях… Тому у цей час, коли наша країна страждає і відстоює свою незалежність, пропоную кожному/кожній з нашої спільноти присвятити час на особливу молитву. Адже це наша сила, сила кожного українця, – в намірах Інституту Богословських Наук в Городку та нашої Батьківщини України, разом з Марією, Матір’ю Ісуса».

Ініціатива полягає у щоденній молитві впродовж року цілого Розарію (4 частини) в окремих намірах: 

Радісна частина – молитва подяки 

В намірі нашого Інституту: Молімося за усіх тих, які творили, а сьогодні надалі продовжують розвивати наш навчальний заклад: засновників, викладачів, студентів, працівників і жертводавців – про щедре Боже благословення для них у щоденних справах життя, а для померлих про вічну нагороду у Небесному Царстві.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за нашу Батьківщину Україну, за кожного українця і українку нашої землі та в діаспорі, щоб були вдячними за всіх тих, хто творив, а тепер розвиває і надалі бореться за свободу і незалежність – про Божу милість і нагороду в небі.

Світла частина – молитва перепрошення

В намірі нашого Інституту: Молімося за нашу спільноту, щоб, пройшовши шлях за Господом, вона зуміла оцінити помилки, занедбання і гріхи минулого і жити у повноті Божої благодаті.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося про духа навернення для українців, щоб, борючись зі спокусами і перемагаючи гріхи, ми розуміли потребу навернення до Бога і будування з Ним глибоких стосунків довіри та любові.

Скорботна частина – молитва прохання 

В намірі нашого Інституту: Молімося за спільноту Інституту, щоб своїми знаннями, зусиллями і талантами ми надалі розвивали Боже діло, яким є Інститут. 

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за усіх українців, щоб, захищаючи нашу Батьківщину на різних фронтах, ми зуміли відстояти нашу свободу та незалежність, а мир Христовий нехай прийде на нашу землю і до наших сердець.

Славна частина – молитва розпізнання 

В намірі нашого Інституту: Молімося за спільноту Інституту і благаймо Бога, щоб ми могли добре розпізнати знаки часу, які Бог відкриває перед нами, щоб завдяки ним ми вчилися бути учнями Ісуса у різних ситуаціях життя і не боялися нести Христа іншим, виконуючи вповні місію та завдання, які Бог ставить нам.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за Україну та її керівників, щоб зуміли розпізнати і обрати добрий шлях розвитку нашого народу, фундаментом якого є Божий Закон, і намагалася збудувати суспільство, де кожен відчує свою гідність та свободу.

Щоби взяти участь в ініціативі, потрібно долучитись до телеграм-каналу «ІБН – під покровом Марії» та вибрати відповідну частину та день молитви. 

Нагадуємо, 30 липня 1997 року єпископ Ян Ольшанський заснував Богословсько-Катехитичний Інститут, який згодом змінив свою назву на Інститут Релігійних Наук, а сьогодні він носить назву – Інститут богословських наук.

Поширити новину: