Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Бородянка: особливий день для родин, організований католиками

Фастівський Центр св. Мартина де Порреса після звільнення Київщини заопікувався жителями, у яких зруйновані домогосподарства.

Про це повідомляє CREDO.

На ФБ-сторінці Центру можна побачити і фотографії з відбудови та розвезення гуманітарної допомоги, і подальшу працю з дітьми, розповіді у словах та відеороликах про те, як живе і діє цей «католицький опорний пункт» під командуванням о. Михайла Романіва ОР. Одним із міст, якому надає допомогу домініканський центр, є Бородянка. Там для мешканців стараннями Центру св. Мартина, Alive Festival та кав’ярнею San Angelo у суботу 20 серпня 2022 р. організували благодійний захід.

«Свято для родин у Бородянці – це особлива нагода розділити біль і втрату з людьми, які так сильно потребують Доброї Вістки», – сказано на сторінці Центру. Чимало благодійних проєктів Центру стали можливими завдяки сприянню домініканської волонтерської фундації «Charytatywni Freta», а концерт у Бородянці – за підтримки Fundacja Malak, ініціатором якої є о. Адам Шустак ОР. Alive Festival це ще одна домініканська євангелізаційна ідея, що виникла минулого року й відбулася у Львові; натомість цього року засновник проєкту о. Войцех Гомулка ОР вирішив відкрити це служіння також і для інших міст України, у час, коли люди потребують добрих новин і Доброї Новини.

– У нас сьогодні великий день, – сказала Людмила Бойко, директорка Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення. – Ми щойно зробили підрахунок: 80 тон вантажу роздано за ці місяці. Це 14 тисяч людей, які отримали допомогу від Центру св. Мартина. Ці прості люди в незвичному для нас одязі – посланці добра і любові.

Поширити новину: