Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Alive Tour: музика та слово, що дають надію

Фестиваль Alive вперше відбувся минулого року у Львові. Якщо йде мова про цьогорічну музичну християнську ініціативу, то це цілий тур українськими містами, що покликаний нести життя, закорінене в Ісусі, в умовах, коли війна намагається його відібрати.

«Те, що хочемо принести – це надія, яку маємо в Христі. Лише у Ньому маємо надію! Все, що відбувається, може принести добрі плоди, якщо ми відкриємось на Його любов», – розповідає один із організаторів фестивалю о. Войчех Гомулка ОР.

Конференції під час туру проголошує о. Олександр Оріховський ОР з Києва. У кожному місті також буде свідчення людини, котра якось особливо переживає війну. Це свідчення має теж допомогти у молитві, яку своїм супроводом підтримує музичний гурт «Lux mundi», що є незвичайним виразом єдності. Це команда римо-католиків, греко-католиків та протестантів зі всієї України. «Сподіваюсь, що ця єдність, яку ми досвідчимо під час цього фестивалю, оскільки він відкритий для всіх, також буде спільним закликом, щоб Бог змилувався над нами», – підкреслює о. Войчех.  

Концерти вже відбулися у Львові та Івано-Франківську. Попереду – виступи у Хмельницькому, Вінниці та Фастові. 

Учасники християнського музичного фестивалю Alivе також відвідають з гуманітарною місією Бородянку. 

Отець Маріуш Кравєц SSP

Поширити новину: