Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Допомога українцям від братів конвентуальних та капуцинів

7-18 серпня 2022 року Бюро з Питань справедливості, миру і цілісності створіння Братів Менших Конвентуальних і Братів Менших Капуцинів були співорганізаторами «Майстер–класів Суспільного Театру», які відбувалися при конвентуальній спільноті св. Йоана Хрестителя в Легниці у Польщі.

Про це пише OFMConv.

У відповідь на війну в Україні, фр. Майкл Ласкі OFMConv і фр. Жоель де Жезус OFMCap, генеральні делегати з питань справедливості, миру та цілісності створіння, разом із українським ФОС, організували формаційну програму в Легниці. Ціль майстер-класів: допомога у здобутті нових вмінь людям, які допомагають українцям, постраждалим через війну, особливо дітям. Фр. Стефано Лука OFMCap, директор капуцинського «Відділу Суспільного Театру» провів навчання, використовуючи ряд дій, що називаються «Формація Суспільного Театру». Він навчив учасників як працювати з людьми, які пережили травматичні ситуації, та психосоціальної адаптації. Також даним францисканським душпастирством передбачена духовна підтримка людей, з метою запевнити їм цілісну опіку.

Під кінець майстер-класів учасники запланували заснувати місцеві «Групи Суспільного Театру» для українських дітей у трьох місцевостях у Польщі та в місті, розташованому на південь від Києва, в Україні. Впродовж найближчих шести місяців брати підтримуватимуть їх завдяки сесіям наживо. На початку лютого 2023 року група особисто зустрінеться на навчальній сесії. Бюро з Питань справедливості, миру і цілісності створіння Братів Менших Конвентуальних і Братів Менших Капуцинів сподіваються, що після завершення військових дій вдасться організувати майстер-класи в Україні.

Від імені всіх, хто взяв участь в програмі, дякуємо місцевій спільноті братів в Легниці, особливо братам Янові Павліку та Анджею Ланецькому. Вони відкрили свій дім, допомогли вирішити різні потреби програми, а передусім допомогли нав’язати контакт з українськими дітьми, які користали з плодів цих майстер-класів.

Фр. Майкл Ласкі

Генеральний делегат з Питань справедливості, миру і цілісності створіння

Поширити новину: