Єпископ Гончарук: зрілість – готовність до виконання Божої волі

Єпископ Гончарук: зрілість – готовність до виконання Божої волі

У неділю 21 травня, під час Служби Божої, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук уділив Таїнство Миропомазання 14 парафіянам в парафії святого Миколая, м. Кам’янське.

Про це пише Харківсько-Запорізька дієцезія.

В Католицький Церкві таїнство Миропомазання завершує благодать Хрещення. Воно є таїнством, яке дає Духа Святого, щоб глибше укоренити нас у Божому синівстві, міцніше поєднати з Христом, зміцнити зв’язок християнина з Церквою, більше залучити його до її місії і допомогти у свідченні про християнську віру словом і ділом. Таїнство Миропомазання називають таїнством християнської зрілості.

Коментуючи фрагмент Євангелії єпископ Павло зазначив у чому полягає ця християнська зрілість. Вона означає готовність до виконання Божої волі в житті християнина. А Божою волею і Божим прагненням є, передусім, бути одне з людиною, обдарувати її участю у своїй любові. Християни мають бути свідками цього.

Подяка Богові за урочистість і молімося щоб всі, хто отримав благодать таїнства Миропомазання були вірними учнями Христа і свідками Його любові.

Фото: парафія святого Миколая м. Кам’янське

Схожі новини:

Поширити новину: