Святіший Отець призначив першого Апостольського Нунція в Султанаті Оман

Святіший Отець призначив першого Апостольського Нунція в Султанаті Оман

Про встановлення повноцінних дипломатичних стосунків між Святим Престолом та Оманом було оголошено наприкінці лютого.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 22 травня 2023 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Преосвященного Ніколя Анрі Марі Дені Тевеніна, Апостольського Нунція в Єгипті, Апостольським Нунцієм в Султанаті Оман.

Ватиканський дипломат французького походження стане першим Апостольським Нунцієм в цій країні на півдні Аравійського півострова. Про встановлення повноцінних дипломатичних стосунків між Оманом і Святим Престолом було оголошено 23 лютого 2023 року. Угоду, що передбачала відкриття Посольства при Святому Престолі та Нунціатури в Омані, в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку підписали представники сторін при цій міжнародній організації.

Таким чином, вже 184 держави підтримують дипломатичні стосунки зі Святим Престолом. З церковної точки зору територія Оману є частиною Апостольського Вікаріату Південної Аравії. В країні діють 4 парафії, на яких служать 12 священиків. Іслам згідно з конституцією є державною релігією, але водночас визнається релігійна свобода із забороною дискримінації на основі віровизнання.

Схожі новини:

Поширити новину: