Львів: єпископи та депутати на захисті інституту сім’ї

Львів: єпископи та депутати на захисті інституту сім’ї

16 травня відбулася зустріч митрополита Мечислава Мокшицького та єпископа-помічника Едварда Кави з очільниками всеукраїнського руху «За християнські цінності», до складу якого входять депутати Львівської обласної ради та міськради міжфракційного об`єднання з однойменною назвою.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Зустріч розпочалася з молитви за Україну, у приватних інтенціях молитвою «Отче наш» у каплиці Львівської митрополичої курії. Опісля у форматі круглого столу обговорювалась тематика: «Синергія Церкви, держави, народу та влади у розбудові України». Господь дарує нам таланти, благословення, здоров’я, час та вміння служити Богові, Церкві, державі та українському народові в міру своїх знань та можливостей. Кожен на своєму рівні: згідно свого покликання, місця служіння та праці. В центрі уваги була українська християнська родина, яка покликана виховувати теперішні та майбутні покоління згідно Божої волі та Божого задуму.

Гостями митрополичої курії були депутати Львівської обласної ради та міськради з міжфракційного об’єднання «За християнські цінності», зокрема: Юрій Зошій, Назар Єременко, Ірина Сех, Дмитро Колесник, Олег Панькевич, Галина Чорна, Сергій Чаплигін.

В кінці митрополит уділив Боже благословення та запевнив учасників у батьківській молитві у цих намірах. Як дарунок кожен прийняв авторську книгу з автографом від Його Ексцеленції «Секретар двох Пап». Божої помочі усім нам для добрих справ на славу Божу та для добра українського народу.

Текст: Назар Єременко

Фото: о. Андрій Легович

Схожі новини:

Поширити новину: