Священник з Угорщини: молодь чекає зустрічі з Папою

Священник з Угорщини: молодь чекає зустрічі з Папою

За 10 днів до початку Апостольської подорожі до Угорщини спостерігається дуже високий рівень зацікавленості цією подією, особливо серед молоді. На це вказує о. Корнел Фабрі, директор Угорського душпастирського інституту, в інтерв’ю для Радіо Ватикану. Він визнає, що молодь сьогодні перебуває у складній ситуації, відчуває себе розгубленою і очікує, що Папа вкаже їй ясний шлях.

Пише Vatican News.

Отець Фабрі підкреслює, що угорці сильно відчули на собі вплив війни в Україні. Через Угорщину пройшло більше мільйона біженців. Надана їм допомога стала найбільшою гуманітарною акцією в історії Угорщини. Люди ставлять собі основні питання про життя і смерть. Молодь шукає орієнтирів, саме тому вона зацікавлена у візиті Папи. На зустрічі, запланованій для них на спортивній арені в Будапешті, ймовірно, буде більше бажаючих, ніж місць, тому декому доведеться задовольнитися телевізійною трансляцією.

«Папа заохочує молодих людей бути вільними, відважними та вірними. Я думаю, що це дуже важливо для молоді, тому що вони втрачають орієнтири у світі, який зараз дуже заплутаний. Тому вони потребують ясного голосу, а Папа може вказати їм шлях, яким слід йти. Думаю, що це стосується не лише угорської католицької молоді. Бо є велика небезпека втратити свою ідентичність. 

Але якщо молодь знає, ким вона є, що її любить Бог, що вона створена Ним для вічності, і якщо вона має цілі та завдання в житті, це може допомогти їй мати ясне бачення. (…) Наша надія походить від стосунків з Богом, з Ісусом Христом, і саме тому важливо, що Папа буде з нами і що ми зможемо молитися разом з ним. Це буде заохоченням для молодих людей бути ближчими до Ісуса Христа і будувати своє життя на цій скелі. (…)

Я пам’ятаю зустріч з Йоаном Павлом ІІ у 1991 році, на величезному стадіоні, де зібралася молодь. Це була дуже гарна зустріч з Папою. Мені тоді було лише 18 років. І я сподіваюся, що всі молоді люди, які зустрічаються з цим Папою зараз, візьмуть цей досвід на все життя, що вони зміцняться у своїй ідентичності як молоді угорські католики, які тривають в єдності з Папою і всією Церквою у світі. Сподіваюся, що це принесе плоди в їхньому житті. Вони зрозуміють, що вони католики, що вони повинні жити так, як просить їх Ісус, і що це може змінити їхнє життя. Сподіваюся, що вони теж переживуть те, що я пережив з Йоаном Павлом ІІ в 1991 році», – розповідає священник.

Схожі новини:

Поширити новину: