Єпископ Дубравський до родин: «Прийдіть зачерпнути сили у Воскреслого»

Єпископ Дубравський до родин: «Прийдіть зачерпнути сили у Воскреслого»

З такими словами до родин Кам’янець-Подільської дієцезії звертається ординарій Леон Дубравський OFM з нагоди Дієцезіального дня сім’ї, який відбудеться 13 травня у Хмельницькому.

«Запрошую Вас взяти участь у Дієцезіальному дні сім’ї, який відбудеться 13 травня 2023р. в парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому. У час війни, який переповнений тривогою і болем, ми всі дуже потребуємо надії, завдяки котрій можемо сміло дивитися в очі нашому сьогоденню. Цією надією є Ісус Христос, Який запрошує всіх стомлених і обтяжених, щоб прийшли до Нього. Отже,
прийдіть, щоб у цей пасхальний період, повний надії на перемогу Христа над будь-яким злом, зачерпнути сили у Воскреслого, разом помолитися, поспілкуватися, щоб у наших родинах, країні жити Його надією. Передайте це запрошення кожній сім’ї нашої дієцезії! Чекаємо на зустріч із вами!», – йдеться у зверненні єпископа.

Гаслом цьогорічної зустрічі, організаторами якої виступає Дієцезіальне душпастирство родин, стали слова: «Сім’я спасенна надією: Ісусе, довіряємо Тобі». Для дітей та молоді передбачена окрема програма.

Захід розпочнеться 13 травня о 10:00 та триватиме до вечора.

Детальна програма в оголошенні.

Нагадуємо, Дієцезіальний день сім’ї – це нагода для батьків поглибити свої знання щодо християнського виховання дітей, побудови гармонійних відносин між чоловіком та дружиною, загроз та викликів, які постають перед родиною в сучасному світі. Це час для спільної молитви та святкування. До цього часу Дієцезіальний день сім’ї вже відбувався у Летичеві, Гнівані, Вінниці, Хмельницькому.

Схожі новини:

Поширити новину: