Папа: ми усі – бідні перед Богом і всі – багаті Його безмежною любов’ю

Папа: ми усі – бідні перед Богом і всі – багаті Його безмежною любов’ю

Зустрічаючись із паломниками Кремської дієцезії, що в Італії, Святіший Отець закликав їх до взаємної підтримки, допомагаючи молоді віднаходити в житті Божий задум, перетворюючи життя в місію.

Про це пише Vatican News.

15 квітня 2023 року Папа Франциск прийняв на аудієнції паломників з Кремської дієцезії, що в Італії, які прибули до Риму після проголошення блаженним їхнього земляка – отця Альфредо Кремонезі, який загинув мученицькою смертю у М’янмі сімдесят років тому. У своєму слові Святіший Отець зосередився на особливостях життя блаженного Альфредо, закликаючи до наслідування його чеснот. Варто зазначити, що беатифікація відбулася ще наприкінці 2019 року, а подячне паломництво вдалося організувати лише тепер, оскільки на початку 2020 року розпочалася пандемія.

Жертовність любові

Папа виокремив наполегливість у служінні блаженного Альфредо Кремонезі, який не втомлювався робити добро всім людям, незважаючи на їхню конфесійну чи релігійну приналежність. «Таким чином, він, безсумнівно, у зразковий спосіб втілив міцні чесноти своєї кремської землі: стійку побожність, великодушну працю, просте життя та місіонерський запал. Він сіяв сопричастя, вміючи пристосуватися до абсолютно нового для нього світу і зробити його своїм, з любов’ю. Він вправлявся у любові, особливо до найбільш нужденних, кілька разів опиняючись без нічого, змушений сам жебракувати», – пригадав Святіший Отець. Крім того, він зауважив, що блаженний Альфредо не дав себе залякати чи знеохотити непорозумінням і жорстоким спротивом, аж до кулеметної черги, яка його вбила.

Риси місіонерського служіння

Продовжуючи роздумувати над цінністю жертовного служіння уродженця Кремської дієцезії, Папа наголосив, що його смерть не зупинила його дух чи заглушила голос, який продовжує промовляти через тих, хто пішов його стопами. У цьому контексті Святіший Отець пригадав про теперішніх місіонерів, виокремлюючи смирення, радість і зчудування, які є прекрасними рисами апостольської діяльності в будь-яких умовах та стані життя. «Скарб Церкви – це ви, це ми, усі вбогі перед Богом і всі багаті Його безмежною любов’ю, яка в унікальний спосіб відбивається в очах кожного, і якої ми є свідками та місіонерами», – наголосив Папа Франциск.

Перетворювати життя на місію

На завершення Святіший Отець закликав паломників бути відкритим до інших та допомагати одні одним, особливо дбаючи про освіту молоді, допомагаючи їм знаходити Божий задум у житті, перетворюючи його на місію. «Не забувайте про похилих віком, найслабших, особливо бідних і хворих; я закликаю вас прислухатись до них, тому що маємо чому навчитися у тих, хто знає, що таке життя, труднощі та страждання. Зрештою, на такій багатій і прекрасній землі, як ваша, будьте взірцем шанобливого піклування про творіння, поміркованості у використанні його плодів і великодушності в діленні ними», – побажав Папа Франциск.

Схожі новини:

Поширити новину: