Три кроки до Великодня від єпископа Кривицького

Три кроки до Великодня від єпископа Кривицького

Ми увійшли у Пасхальне Тридення, і вже зовсім мало часу відділяє нас від того моменту, коли, пройшовши з Ісусом через Його Страсті та смерть, ми урочисто проголосимо, що Він воскрес.

Єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький поділився з читачами CREDO духовним «рецептом» того, як пройти цей останній відрізок шляху до Великодня і як зустріти його з належною гідністю й радістю, попри жорстоку реальність війни.

1.Великдень — це відповідь на таку дійсність, як смерть. Смерть Ісуса була шоком для Його учнів. Сьогодні, під час війни, ми багато чуємо про смерть, багато про неї говоримо і плачемо над загиблими. А Христос сповіщає нам: Я переміг смерть! Для нас дуже важлива річ на сьогоднішній день — зустріти Переможця. 

2.Пасха — це Вихід. Щороку ми повторюємо, що Пасха — вихід із країни гріха, якого ми дуже потребуємо. Під час війни можна це призабути або ж піддатися спокусі думати, що нам тепер все пробачається. Ні, це неправда. Ми не раз були учасниками жорстоких суперечок, мали прояви неконтрольованого гніву — це і є певна залежність, а з нею приходить і рабство. Тому кожному з нас потрібно докласти зусиль, щоб вийти з цієї країни рабства.

3.Воскреслий Ісус із любов’ю шукає своїх учнів після Воскресіння. Люди навколо нас сьогодні потребують бути віднайденими люблячим воскреслим Господом. Він не прийде по них особисто, у своєму Тілі; Він послуговується нами. Тому я закликаю проголошувати Воскресіння Ісуса не лише вигуками про те, що Він воскрес, а конкретними вчинками любові.

Схожі новини:

Поширити новину: