Черговий вантаж ліків від Папи для постраждалих від землетрусу в Туреччині

Черговий вантаж ліків від Папи для постраждалих від землетрусу в Туреччині

Апостольська елемозінерія з доручення Папи Франциска відправила в співпраці з Посольством Туреччини при Святому Престолі черговий вантаж ліків для постраждалих від землетрусу. Відправлення вантажів рейсовими літаками вимагає додаткових зусиль при пакуванні.

Про це пише Vatican News.

Після руйнівного землетрусу, який 6 лютого 2023 р. сколихнув Туреччину та Сирію, спричинивши понад 50 тисяч смертей, Дикастерія харитативного служіння з доручення Папи Франциска відправила цими днями черговий вантаж ліків. Йдеться про 10 тисяч упаковок ліків, придбаних після консультації з Послом Туреччини при Святому Престолі. Перші пакунки були відправлені 27 березня, але відправлення відбуваються також і у вівторок.

«Ми відправляємо допомогу через рейсові турецькі літаки, – пояснив кардинал Конрад Краєвський, Папський розподілювач милостині, – а це вимагає особливої уваги щодо ваги та розміру пакунків. Це нам вдається завдяки допомозі волонтерів».

Відразу після землетрусу, який у Туреччині залишив без даху над головою майже 2 мільйони людей, Апостольська елемозінерія вже відправила не тільки ліки, але й розфасовані продукти тривалого зберігання, термобілизну, підгузки та інші речі першої необхідності. До Сирії, яка страждає не тільки від наслідків землетрусу, але й від понад десятирічної війни, надіслано економічну допомогу від Папи, яка розповсюджується через Апостольську нунціатуру. Зі спеціальною місією ці країни кілька тижнів тому відвідав архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Префект Дикастерії для Східних Церков.

Схожі новини:

Поширити новину: