Архієпископ Мокшицький на похороні захисника України: вірити Божим словам

Архієпископ Мокшицький на похороні захисника України: вірити Божим словам

23 березня Івано-Франківська римсько-католицька громада попрощалася з захисником України Олегом Осадчим, який героїчно загинув у боях за Бахмут 15 березня 2023 року. Похоронну Святу Месу очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Добрий чоловік та батько, порядний та чесний громадянин, відданий своїй Батьківщині, Олег Осадчий пішов захищати Україну ще у 2016 році, як доброволець, у складі 54 бригади ЗСУ. На момент повномасштабного вторгнення росії до України служив у прикордонних військах.

Сім’я Осадчих походить із Краматорська. У рідному місті подружжя та двоє їхніх синів були парафіянами місцевого римсько-католицького храму Зіслання Святого Духа. Після початку повномасштабної війни дружина Людмила разом із дітьми виїхала до Івано-Франківська і тут знайшла своє безпечне місце, тут теж знайшов місце свого останнього земного пристановища її чоловік.

Архієпископ Мокшицький на похороні захисника України: вірити Божим словам

Святу Месу з чином похорону очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський у співслужінні зі священниками Івано-Франківського деканату.

У проповіді Митрополит сказав: « Сьогодні урочиста похоронна церемонія Олега звершується у храмі Христа Царя. Думаю, що це не випадковість. Господь хоче, щоби кожен з нас тут присутніх міцно тримався і вірив Його словам записаним у посланні до колосян: «Отець визволив нас від темряви і переніс до Царства свого улюбленого Сина, в якому маємо відкуплення, прощення гріхів». І щоби ми за розіп’ятим поруч із Месією злочинцем повторювали: «Ісусе, згадай Олега, як прийдеш у своє Царство».

Архієпископ Мокшицький на похороні захисника України: вірити Божим словам

Сьогодні Олег з цього храму вирушає до небесної Батьківщини, до вічного і вселенського Царства Бога, де має приготоване Ісусом особливе місце. У цій Євхаристії закривається книга земного життя Олега. Просімо Бога, щоби дозволив йому відкрити нову книгу життя у повноті миру і любові, без страждання, терпіння і воєн».

Попрощатися з Олегом Осадчим та підтримати у часі скорботи його дружину та дітей прийшли його побратими, а також однокласники та однокурсники його синів, парафіяни та містяни.

Схожі новини:

Поширити новину: