Острозька академія запрошує взяти участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії»

Острозька академія запрошує взяти участь в олімпіаді «Юні знавці Біблії»

На базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» відбудеться ряд заходів, що мають привернути увагу до Святого Письма як джерела для духовно-марального та патріотичного виховання в Україні.

Про це повідомляється на сторінці Острозької академії.

28-29 квітня в академії відбуватиметься в онлайн-форматі XV Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії-2023». Цьогорічна тема: «Ростемо патріотами України – захисниками рідної землі». Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї (Прип 22,6). 

До участі в олімпіаді запрошені діти дошкільного віку, учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні професійно-технічних училищ і студентів закладів вищої освіти України, переможці відповідних шкільних і регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Основи християнської етики», «Духовні і моральні основи людини і суспільства», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Етика», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство», інші предмети духовно-морального спрямування, а також усі, хто цікавиться питаннями духовності й моралі.

Олімпіада включає в себе проходження тесту на знання Святого Письма та представлення творчої роботи.

Положення про проведення олімпіади та детальну інформацію можна знайти на сторінці закладу.

Конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування»

31 березня – 1 квітня в онлайн-форматі відбудеться XVІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування-2023».

До участі у фестивалі-конкурсі запрошені вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних навчальних закладів і закладів вищої освіти України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Основи християнської етики», «Духовно-моральні основи людини і суспільства», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Етика», «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Релігієзнавство», «Історія релігії», «Філософія релігії», «Психологія релігії» тощо або цікавляться проблемами духовно-морального виховання дітей та молоді. Запрошені також вчителі загальноосвітніх шкіл України з основ наук, що інтегрували предмети духовно-морального спрямування у свій предмет.

Конкурс включатиме в себе проходження тесту на знання Святого Письма та демонстрацію фрагменту уроку духовно-морального спрямування для певного класу (заняття для певного віку дітей / студентів).

Положення про проведення конкурсу та детальну інформацію можна знайти на сторінці закладу.

Схожі новини:

Поширити новину: