Папа Франциск оновив склад Ради Кардиналів

Папа Франциск оновив склад Ради Кардиналів

Дорадчий орган, створений Папою на початку його понтифікату, знову нараховує 9 членів, які представляють Ватикан та Церкву з різних континентів.

Про це пише Vatican News.

У зв’язку із завершенням терміну мандату попередніх членів, Папа Франциск зробив призначення до Ради Кардиналів, дорадчого органу, який він створив на початку свого понтифікату для допомоги в проведенні реформи Римської Курії та в управлінні Церквою.

Серед дев’яти членів Ради є ті, хто належав до неї раніше. Це Державний Секретар П’єтро Паролін, архієпископ Кіншаси Фрідолін Амбонґо Бесунґу, архієпископ Бомбея Освальд Ґрасіас та архієпископ Бостона Шор Патрік О’Меллі.

Кардинала Джузеппе Бертелло, колишнього Президента Губернаторства Держави-Міста Ватикану замінив його наступник на цій посаді Фернандес Верґес Альсаґа. Новими членами стали Барселонський архієпископ Хуан Хосе Омелля, Квебекський архієпископ Жеральд Лякруа, Люксембурзький архієпископ Жан-Клод Оллеріш та архієпископ Сао-Салвадор-да-Баїя Сержіо да Роша.

Секретарем Ради Кардиналів Папа Франциск призначив єпископа Марко Мелліно. Перше засідання у новому складі скликане на 24 квітня 2023 року.

Схожі новини:

Поширити новину: