Архієпископ Мокшицький: маємо всіма силами вимолювати для України перемогу і мир

Архієпископ Мокшицький: маємо всіма силами вимолювати для України перемогу і мир

Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький, який виконує обов’язки голови єпископату України, закликає вірян до посту і молитви у намірі припинення війни та відновлення справедливого миру.

Про це пише CREDO.

«Триває час Великого Посту у нашій Церкві, а у нашій країні все ще триває війна і ми маємо всі свої духовні сили скерувати на те, щоби вимолити для України перемогу і мир. 

Піст – це добрий час, щоби замислитися над тим, як ми живемо і що для нас справді важливе; попрацювати над тим, щоби змінити щось на краще. Зрештою, це час навернення і наближення до Бога. Піст – це час покаяння за власні гріхи та гріхи народу, це час просити про милосердя. Ми маємо благати Бога, аби Він змилостивився над своїми дітьми, над нашою країною, нашим народом і нашою Церквою.  Тож маємо справді багато постити та чинити милостиню, аби підготуватися на прийняття Божої благодаті. Ми маємо багато молитися, аби Господь проявив своє милосердя і обдарував нас миром, якого ми так сильно прагнемо!

Нагадуємо, єпископат України заохочує вірян, якщо це можливо, щосереди та щоп’ятниці під час Великого Посту до посту на хлібі і воді. Про це йдеться у посланні єпископів, що було оприлюднене 18 лютого.

Схожі новини:

Поширити новину: