Генерал кармелітів: нехай увесь Кармель палко молиться за мир в Україні

Генерал кармелітів: нехай увесь Кармель палко молиться за мир в Україні

Генеральний настоятель Ордену Кармелітів Босих отець Мігель Маркес Кальє OCD, просячи про невпинну молитву в день роковини повномасштабної російської агресії проти України – 24 лютого, скерував звернення до всього Терезіанського Кармелю: «босим кармеліткам, босим кармелітам, світським кармелітам, Кармелітській Родині».

«Даруй нам мир в Україні, Господи» – такими словами розпочинає своє звернення генерал кармелітів. Він згадує про те, що 24 лютого минає рік від початку війни в Україні і називає його роком «абсурду, жахіття, безглуздя та нав’язування війни». Ще рік тому він запросив весь Орден до спільної молитви, усім серцем і всіма силами.

Пишучи з Іраку, «з землі книги Буття, з землі Божого творіння, де Він побачив, що все сотворене – добре… З землі Авраама, нашого «батька у вірі», який всупереч усякій надії повірив, що Божа обітниця збудеться», отець генерал просить весь Орден, увесь Кармель молитися за непереможну «надію», вірити, що мир настане і що ця молитва «супроводжуватиме наших братів і сестер в Україні».

«Нехай жах війни не зробить нашу палку молитву нечутливою. Молімося так, наче бомби падають на наші сім’ї, наших дітей, наших братів і сестер, наших друзів… Молімося, не заплющуючи очей і не затуляючи вух», – закликає отець Мігель, наголошуючи на тому, що це потрібно робити у мирі, не озброєні помстою, з мечем віри «всупереч усякій надії».

Він запрошує всіх сісти з Марією, як у тому Вечірнику на П’ятдесятницю, коли вони все ще боялися, а двері були зачинені. «Я запрошую вас запалити лампадку, як Кармелітська Родина, стати перед Господом в адорації або з розарієм в руках, або в тиші сопричастя…, – заохочує отець генерал та звертається словами молитви до Богородиці. – Пресвята Маріє, Царице Миру, змусь війну замовкнути і дай нам мир між нашими братами і сестрами, Твоїми дітьми!»

Своїм зверненням генерал кармелітів проголосив 24 лютого – днем молитви цілого Терезіанського Кармелю за мир в Україні.

Нагадуємо, що 24 лютого єпископат України заохочує до суворого посту на хлібі та воді. Цього ж дня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві від 9:00 години триває молитовне чування та буде Свята Меса в намірах закінчення війни, перемоги над ворогом та утвердження справедливого миру в Україні. Долучитися можна також завдяки трансляції на EWTN Україна в кабельних мережах, мережах цифрового телебачення MEGOGO, SWEET.TV, DIVAN.TV та в інтернеті (сторінка FacebookYoutube та сайт www.ewtn.org.ua).

Схожі новини:

Поширити новину: