Святіший Отець: залучати більше жінок у справу шукання миру

Святіший Отець: залучати більше жінок у справу шукання миру

Приймаючи учасників симпозіуму про роль жінок у міжрелігійному діалозі, Папа Франциск звернув увагу на те, що дар зустрічі є найбільшим даром для суспільства.

Про це пише Vatican News.

У четвер, 26 січня 2023 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані організаторів та учасників міжнародної конференції «Жінки, що будують культуру міжрелігійної зустрічі», яка від 25 до 27 січня відбувається в Папському Урбаніанському університеті з ініціативи Дикастерії в справах міжрелігійного діалогу та за підтримки Міжнародної спілки католицьких жіночих організацій.

Багатство для світу

Глава Католицької Церкви назвав непересічним той факт, що представники дванадцятьох релігій зібралися разом, щоби обговорювати важливі питання, що «стосуються зустрічі та діалогу задля сприяння мирові та порозумінню в нашому пораненому світі». Ще значущішим він назвав факт, що конференція присвячена «слуханню досвіду та бачення жінок». «Католицька Церква задіяна в міжрелігійному діалозі та в сприянні порозумінню й співпраці між віруючими різних релігійних традицій. Кожна з ваших традицій, і кожен з вас особисто, має багатство, яке може запропонувати світові, щоби вливати в нього дух гостинності, піклування та братерства», – сказав Папа.

Жіночий погляд

Святіший Отець відзначив той факт, що значна частина конференції присвячена відкривання жіночих аспектів відповідних релігійних традицій, показуючи, яким чином вони причиняються до будування культури зустрічі. «Діяльність на користь зустрічі та відкритість, якої це вимагає, стають рідкісними, а її практикування є одним із найбільших дарів, які ви можете дати вашим родинам, спільнотам і всьому суспільству», – сказав він, заохочуючи і далі розвивати «цю важливу співпрацю», ділячись знаннями та практичним досвідом.

Схожі новини:

Поширити новину: