Папа Франциск: молячись за єдність християн, молімося також за мир в Україні

Папа Франциск: молячись за єдність християн, молімося також за мир в Україні

Завершуючи зустріч з паломниками в Неділю Божого слова, Папа Франциск нагадав про тривання Тижня молитов за єдність християн, закликавши також пам’ятати в молитвах про український народ.

Про це пише Vatican News.

«У ці дні, коли зокрема молимося за повну єдність між усіма християнами, не забуваймо, будь ласка, молитися за мир для мученицької України. Нехай же Господь втішить і підтримує цей народ, який багато страждає. Він багато страждає…» – сказав Папа Франциск, перед тим як попрощатися з паломниками, які в неділю, 22 січня 2023 року, прийшли на площу Святого Петра у Ватикані, щоби помолитися разом з ним молитву «Ангел Господній». Як він це робить вже протягом 11 місяців, щонедільну зустріч з вірянами Святіший Отець завершив закликом, присвяченим Україні.

Нагадаємо, що від 18 до 25 січня триває Тиждень молитов за єдність християн. У Римі він традиційно завершується екуменічним богослужінням в базиліці святого Павла за мурами, яке очолює Єпископ Риму. Цього року завершення цього молитовного періоду буде особливим чином позначене українською присутністю, оскільки саме в ці дні візит до Ватикану здійснить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Схожі новини:

Поширити новину: