Великопісні реколекції очільників Римської Курії відбудуться в приватній формі

Великопісні реколекції очільників Римської Курії відбудуться в приватній формі

Також і цього року великопісні духовні вправи папських найближчих співробітників відбуватимуться в особистому форматі.

Про це пише Vatican News.

Прес-служба Святого Престолу поширила повідомлення про те, що Папа Франциск закликав кардиналів, які проживають у Римі, очільників дикастерій і вище керівництво Римської Курії, в особистий спосіб провести період духовних вправ, призупинивши трудову діяльність і присвятивши час молитовному зосередженню від другої половини дня неділі 26 лютого до другої половини дня п’ятниці 3 березня. Зазначається також, що протягом окресленого періоду призупиняється також діяльність Святішого Отця, зокрема, не буде загальної аудієнції в середу, 1 березня.

Традиція спільних реколекцій Папи та Римської Курії вже майже столітня. Її 1925 року впровадив Пій ХІ. Спочатку вони проводилися під час Адвенту, а 1964 року святий Павло VI переніс їх на великопосний період. До обрання Папи Франциска Святіший Отець та його співробітники збиралися на слухання духовних конференцій і спільну молитву в каплиці Матері Відкупителя в Апостольському палаці у Ватикані.

Перший єзуїт на Петровому престолі, в дусі звичаю, притаманного членам Товариства Ісусового, вирішив звершувати духовну віднову у відокремленому та тихому місці, подалі від місця звичного проживання та щоденної праці. Для цього був обраний реколекційний осередок Отців Паулінів «Дім Божественного Учителя» в містечку Аріччі, розташованому 30 кілометрів від Риму. Але протягом останніх років на заваді спільному проведенню духовних вправ стала пандемія. Також і цього року вони відбудуться у приватній формі.

Схожі новини:

Поширити новину: