Екуменічний тиждень: свідчення любові до жертв війни

Екуменічний тиждень: свідчення любові до жертв війни

Триває Тиждень молитов за єдність християн. Цьогорічним гаслом стали такі знакові для нашої країни слова «Твори добро, шукай справедливості». Чудове свідчення християнської любові до жертв війни, незалежно від їхньої конфесійної приналежності, схилившись над кожним, як брата, має також вимір практичного екуменізму.

Про це пише Львівська архідієцезія.

У наших парафіях підносяться прохання за єдність. Молитви повинні супроводжуватися проханнями на окремі дні Екуменічного тижня, відповідно до тем, спільно прийнятих різними викликами, які є джерелом роздумів на зустрічах і богослужіннях, які відбуваються в цей час.

Запрошуються всі охочі у середу, 25 січня, на свято Навернення св. Павла, до львівської катедри, де відбудеться завершення Тижня молитов за єдність християн. Нехай Апостол народів, той, хто бачив у Божій Церкві «фундамент правди» (1 Тим 3, 15), веде нас дорогами єдності.

25 січня о 18:00 Святу Месу за єдність християн очолить єпископ Едвард Кава OFM Conv, о 17:30 молебень відправлять православні брати, а після Меси протестантська спільнота проведе молитву з колядками. Разом молитимуться священники та віряни різних конфесій. Запрошуються священники до співслужіння, а парафіяни до спільної молитви про єдність в любові, щоб наблизити разом день, коли настане «одна вівчарня і один пастир».

Тиждень молитов про єдність християн 18-25.01.2023

Пропозиції до молитви вірних.

1 день, 18.01: Навчітеся добро чинити
Молімося за всіх християн, щоб їхні вчинки були згідні з їхньою вірою і завдяки цьому вони ставали світлом для світу.

2 день, 19.01: Чинити правосуддя…
Молімося про прощення всіх кривд і зневаг, якими християни різних конфесій взаємно себе ранять.

3 день, 20.01: Чини справедливість, люби милосердя й покірно ходи…
Просимо, щоб усі християни, виконуючи діла милосердя, чинили це для всіх людей, незалежно від конфесійної приналежності.

4 день, 21.01: Пригноблені в сльозах…
Молімося за жертви війни і будь-якої несправедливості, щоб ми, християни, були перші у служінні скривдженим, спільно даючи свідчення Божої любові.

5 день, 22.01: Спів Господніх пісень на чужій землі
Молімося за біженців та внутрішньо переміщених осіб, що часто потрапляють у середовище християн інших традицій і конфесій. Нехай їх приймають з повагою та доброзичливістю.

6 день, 23.01: Усе, що ви зробили одному з братів Моїх найменших – ви Мені зробили
Просимо, щоб християни в усіх людях бачили своїх братів і сестер, ставилися до них з повагою, толерантністю та любов’ю не тільки на словах, а й виявляли це своїми вчинками.

7 день, 24.01: Те, що маємо тепер, може зазнати змін
Молімося про відновлення сердець християн, щоб вони сприймали інших людей як своїх братів і сестер та з повагою ставилися до їхніх духовних традицій.

8 день, 25.01: Справедливість, що відроджує спільноту
Молімося про дар благодаті, щоб ми могли пробачити всі давні кривди і позбутися всіх упереджень.

Схожі новини:

Поширити новину: