Папа: молімось, щоб утверджувалася дорога до повної єдності християн

Папа: молімось, щоб утверджувалася дорога до повної єдності християн

Під час середової зустрічі з паломниками Папа Франциск присвятив кілька думок початкові Тижня молитов за єдність християн.

Про це пише Vatican News.

Загальна аудієнція, що відбувалася в середу, 18 січня 2023 року, збіглася з початком Тижня молитов за єдність християн. Папа Франциск не оминув цей факт увагою в своїх вітаннях. Зокрема, звертаючись до молоді, хворих, похилих віком і молодят, він сказав: «На початку Тижня молитов за єдність християн заохочую кожного з вас молитися і діяти на користь того, щоби між усіма віруючими в Христа дедалі більше утверджувалася дорога до повного сопричастя, і водночас заохочую вас самовіддано та в кожному життєвому середовищі старатися бути будівничими примирення та миру».

А вітаючи португаломовних прочан Святіший Отець мовив: «Протягом Тижня молитов за єдність християн заохочую вас дякувати Богові за служіння, яке наші брати й сестри з інших конфесій здійснюють на користь найбільш потребуючих. Ця дорога милосердної любові дедалі більше наближатиме нас, люблячи й наслідуючи Христа, Доброго Пастиря».

Схожі новини:

Поширити новину: