Львів: нічне чування у Сестер Святого Йосифа

Львів: нічне чування у Сестер Святого Йосифа

У Львові в ночі з 14 на 15 січня цього року в монастирі Сестер Святого Йосифа відбувалося нічне чування на тему: «Бог на свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив».

Про це пише Львівська архідієцезія.

В чуванні брало участь 24 особи – молодь різного віку та бажаючі. Зустріч організували сестри св. Йосифа, в музичній анімації та співі служив семінарист Вищої духоіної семінарії св. Йосифа Мар’ян Вовк. Духовним наставником був о. Ігор Гнюс ОР.

Програма чування передбачала інтеграційну зустріч, колядування, аскетичну конференцію, працю в групах, молитву прослави як індивідуальну, так і спільну, можливість приступити до таїнства Святої Сповіді та Євхаристію. Метою зустрічі було поглиблення стосунків з Господом – Творцем людини, яку Він сотворив з нічого, але сотворив «доброю» і для добра. Особливими намірами молитви прохання молоді була просьба за поранених, виснажених морально і фізично під час війни, про дар щирого жалю для помираючих та навернення грішників.

Вранці, підсумовуючи чування, зібрані виражали Богу вдячність за те, що зібрав їх довкола Себе і дякували один одному за добро, яке досвідчили в цьому часі та домовилися про наступну зустріч у весняному періоді.

Сестра Тадея Стасюк CSSJ

Схожі новини:

Поширити новину: