Львів: річниця інгресу архієпископа Мокшицького та проголошення нових каноніків

Львів: річниця інгресу архієпископа Мокшицького та проголошення нових каноніків

З нагоди чотирнадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої базиліки та початку реколекцій для священиків архієпископ Мечислав Мокшицький увечері, 14 листопада, очолив Святу Месу в катедрі.

Про це пише Львіська архідієцезія.

«Сьогоднішній день в нашій архідієцезії є особливо присвячений священникам, – сказав на початку Святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький. – Молимось про святі покликання з наших парафій і дякуємо Богові за нових каноніків капітули Митрополичої базиліки, а також розпочинаються реколекції для наших священників».

Архієпископ Мокшицький тепло привітав присутнього єпископа-помічника Калішської дієцезії Лукаша Бузуна OSPPE, котрий попровадить молитовну зустріч і розважання для священників Львівської Архідієцезії. Митрополит закликав усіх присутніх у храмі огорнути молитвою новопроголошених каноніків капітулу Митрополичої базиліки, а також разом скласти подяку Господу за його інґрес до нашої архікатедри. Архієпископ привітав теж Митрополичий капітул, що раз у рік традиційно збираються у своїх відповідних шатах, щоб прикрасити молитовну урочистість.

Проповідь виголосив єпископ-помічник Калішської дієцезії Лукаш Бузун OSPPE.

Після завершення Святої Меси від імені духовенства з вітальним словом до архієпископа Мечислава Мокшицького звернувся отець Владислав Гримський, канцлер митрополичої курії, який разом з отцем Владиславом Бішком, директором паломницького будинку в Брюховичах та отцем Олегом Саламоном, настоятелем парафії в Малехові стали новими каноніками капітули Митрополичої базиліки.

На завершення зі словом привітання звернувся до священників також отець Тадеуш Ридзик, директор Радіо Марія та католицького телебачення Trwam у Польщі.

Текст: Олександр Кусий

Нагадаємо, що вчора у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа у Брюховичах почались реколекції для священників. Реколекції триватимуть від 14 до 17 листопада 2022 р.

Схожі новини:

Поширити новину: