Львівщина: три родини оселились у колишньому монастирі

Львівщина: три родини оселились у колишньому монастирі

Дім почав функціонувати у колишньому монастирському комплексі отців реформатів. Тут свій дім знайшли три родини (всього 27 осіб) і невдовзі до них приєднається четверта сім’я. Усі родини виїхали із Запорізької та Кіровоградської області – війна їх змусила покинути свої домівки і шукати безпечніше місце, де можна розпочати все знову.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Bід моменту повернення Церкві цього монастирського комплексу архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський разом із директором Карітас Спес Львівської архідієцезії отцем В’ячеславом Дорошем доклали чимало зусиль, аби цей будинок став домом для сімей, які взяли на виховання дітей позбавлених батьківської опіки.

Приміщення монастиря у процесі реставраційних робіт розділили на чотири житлові сегменти, таким чином у кожної родини є свій простір із кухнею, санвузлами та житловими і побутовими приміщеннями.

Цей проєкт втілюється спільно із органами державної влади. Львівська обласна державна (військова) адміністрація придбала меблі для нових мешканців – ліжка, матраци і шафи. До допомоги також долучаються і благодійні організації – хтось продуктами харчування, хтось фінансами.

Текст: Андрій Конько

Фото: Олекстандр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: