Наступник святого Петра вперше ступив на землю Бахрейну

Наступник святого Петра вперше ступив на землю Бахрейну

Папа Франциск прибув до Бахрейну, де перебуватиме до наступної неділі.

Про це пише Vatican News.

У четвер, 3 листопада 2022 р., о 16:35 місцевого часу, (15:35 – київського), на авіабазі Сахір поблизу міста Авалі в центральній частині Бахрейну приземлився спеціальний рейс італійської авіакомпанії ITA Airways, яким, перетнувши повітряний простір Греції, Кіпру, Єгипту, Йорданії та Саудівської Аравії, до цієї острівної країни в Перській Затоці прибув Папа Франциск. Це вперше в історії Наступник святого Петра відвідує цей край.

Папу Франциска зустріли Король Бахрейну Хамад ібн Іса аль-Халіфа та Наслідний Принц і Прем’єр-міністр країни Салман ібн Хамад аль-Халіфа, а також інші діти Короля та члени сім’ї. Зустріч не передбачала промов. Після віддання військових почестей та представлення делегацій відбулася коротка приватна розмова в Королівському залі, після чого всі від’їхали до розташованого всього кілька кілометрів від летовища королівського палацу.

Ось так вітали Папу на вулицях Бахрейну:

Бахрейн – це острівна держава, розташована між Саудівською Аравією та Катаром, що охоплює архіпелаг із 33 островів. У «Королівстві двох морів», а саме це означає «Бахрейн» арабською мовою, мешкають приблизно 1,5 мільйона людей. Більшість християн, що становлять приблизно 15% населення, – це іноземці, які приїхали в країну на роботу. Загалом, 70% населення становлять мусульмани.

Фото: Vatican Media

Схожі новини:

Поширити новину: